Baví mě inspirovat lidi a poskytovat fungující postupy v mých  kurzech. 

Moje zkušenosti

Práci s lidmi se věnuji celý život...

Ráda vám předám nejen užitečné znalosti a dovednosti, ale také pozitivní energii a nástroje, jenž zaručeně fungují. 

Před odchodem do veteránské uniformy v září 2019 jsem se věnovala dva roky oblasti prevence radikalismu, extrémismu a terorismu RAN POL a v rámci XVIII. kontigentu jsem se účastnila mise do Srbska.

Takřka 17 let jsem úročila zkušenosti z komunikace, obchodu a psychologie v Policii České republiky a doplnila jsem si vzdělání i praxi o bezpečnostní problematiku. Mezi  unikátní zkušenosti počítám službu v pozici šéfky operačního střediska, tiskové mluvčí včetně vedení týmu na Jižní Moravě a také působení v oblasti služby pořádkové policie jako metodička na Policejním prezidiu ČR i jako lektorka na policejní škole.

Pět let jsem strávila v nadnárodní obchodní společnosti a zde jsem jako manažerka pracovala s lidmi a věnovala se jak klientům, obchodu,tak i následně svému týmu.

Přes čtyři roky jsem vyučovala na hotelové škole odborné předměty a věnovala jsem se, mimo jiné, i práci výchovné poradkyně.

Státnice z odvětví psychologie, práva a pedagogiky jsou hezká věc, ale významná pro mne byla práce v gastronomii. Každodenní společenská konverzace s lidmi všech věkových kategorií, stupňů vzdělání i nálad, to byla vysoká škola emoční inteligence. 

MOJE

PROFESIONÁLNÍ

KARIÉRA

NAPIŠTE MI: info@veteran-ka.cz
pplk. v.v. PhDr. Soňa Svobodová, MBA

Foto: archiv Soni Svobodové